Get Adobe Flash player

plansza informacyjna PFR poziom

Spływy Nysą

mapa splywuWyjątkową atrakcją Państwa pobytu w Domu Wczasowym "Brido" może być udział w spływie pontonowym po Nysie Kłodzkiej. Szczególnie polecemy odcinek "Przełomu Bardzkiego" - zwanego Cudem Sudetów. Nysa Kłodzka wykonując szerokie meandry płynie szybkim nurtem osiągającym szerokość do 60 metrów. Na zakolach podmyte, strome brzegi opadają sklanymi urwiskami.

Oferujemy państwu niecodzienną możliwość aktywnego wypoczynkui relaksu na łonie natury, gwarantując przepiękne widoki, niezapomniane przeżycia i całkowite bezpieczeństwo. Zapraszamy na pełne wrażeń wyprawy indywidualne i grupowe. Pontony są na tyle bezpieczne, że mogą na nich pływać nawet osoby bez doświadczenia na wodzie.

Proponowana trasa przy odpowiednio niskim stanie wody jest dogodna nawet dla rodzin z dziećmi i dla osób starszych. Sprzęt (kamizelki, pagaje, ponton) dobieramy na miejscu. Następnie przejeżdżamy naszym transportem do miejscowości Młynów koło Kłodzka. Tam po krótkim szkoleniu wsiadamy z instruktorami na pontony i płyniemy!

Trasa ma 15 km, a spływ trwa od 2,5 do 3 godzin. Dopływamy do Barda, gdzie na przystani koło D.W. BRIDO pozostawiamy sprzęt. Poniżej prezentujemy na mapie trasę spływu i dla zachęty kilka wspaniałych zdjęć naszych gości.

405414
Twoje IP: 34.239.176.198
Dziś jest: 2021-04-23 05:01:27

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © D.W. BRIDO & wojocki.com 2013. All Rights Reserved.